Jump to content

Как вы думаете, стоит ли сейчас покупать Exeed TXL или подождать осени?


Corseplay
 Share

Recommended Posts

Привет всем! Заметил, что цены на Exeed TXL немного снизились. Думаю, стоит ли сейчас покупать или лучше подождать осени, когда цены могут снова измениться? Какие у вас мысли на этот счет?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...